Ju kujtohet?! Dalin FOTO nga koha kur Rudina Magjistari dilte me barkun jashtë - AlpeGossip
Ju kujtohet?! Dalin FOTO nga koha kur Rudina Magjistari dilte me barkun jashtë

Ju kujtohet?! Dalin FOTO nga koha kur Rudina Magjistari dilte me barkun jashtë

Rudina Magjistari prezantuesja e emisionit të pasdites në Tv Klan njihet për natyrën e saj serioze dhe shumë të rezervuar.
Jo vetem në jetën e saj private por edhe në veshjet skenike ajo është shfaqur mjaft korrekte.

Pavarësisht se vitet kanë kaluar nga koha kur Rudina është shfaqur për herë të parë në ekran, sërish ajo vazhdon të mbetet po e njëjta.

Metropol24 ka siguruar një foto të Rudinës ku ajo shfaqet mjaft lozonjare me dekolte dhe bark të zbuluar.

Ne fakt barku jashte ka qene nje trend i asaj kohe dhe Rudina nuk kishte si të mungonte me një veshje të tillë.