13 rroba banje aspak praktike, por që do t’ju bëjnë të dukeni yll në Instagram! – AlpeGossip
13 rroba banje aspak praktike, por që do t’ju bëjnë të dukeni yll në Instagram!

13 rroba banje aspak praktike, por që do t’ju bëjnë të dukeni yll në Instagram!

Pa rrobat e banjës vera nuk ka kuptim dhe tani me siguri jeni duke kërkuar modelin e duhur që të ndiheni të bukura edhe në plazh. Të dukeni si Beyonce, sportive apo të keni veshur një trupore me dekolte mbase nuk do t’ju lejojë të jeni rehat, por do t’ju bëjë qendrën e vëmendjes kur të jeni me pushime. Më poshtë po ju tregojmë disa modele që do t’ju bëjnë të dukeni një yll në Instagram.

1.Stili Beyonce, nuk do të jetë aspak i rehatshëm, por do ta dashuroni.

2.Stil polo, do ngjani si studente me T-shirt në plazh, por pse jo?

 

3.Një trupore “e shqyer”, por mjaft seksi.

 

4.Si një perendeshë deti. Ky kostum i mbuluar do t’ju bëjë të dukeni si Perendeshë Athina.

5.Kostum me supe jashtë. I bezdisshëm, por tepër sensual.

 

6.Një trupore me lule do t’ju tregojë të ëmbël, si fëmijë.

7.Një kostum plazhi me bel të lartë do t’ju nxjerrë format përfekte dhe bluzja lart do t’ju shërbejë pasi të bjerë dielli.

 

 

8.Dhe më seksi se kaq nuk mund të dukeni, thjesht mos pozoni me duart e ngritura sepse ‘magjia’ e dekoltesë do të bjerë.

9.Të dukesh sikur je në dhomën e gjumit ndërkohë që je në plazh, nuk është ide e keqe përderisa je me rroba banje.

 

10.Truporja me një dekolte V do të tërheqë shumë vëmedjen në fotot tuaja.

11.Edhe në plazh mund të veshim një gjysëm triko me pala dhe shumëngjyrëshe.

 

12.Një kostum plazhi me një krah nuk do të jetë aspak praktik, por do të jetë shumë i hijshëm në Instagram.

 

 

13.Rroba banje me jakë, një trend i ri dhe mjaft i veçantë, prandaj mos u mendoni dy herë për ta veshur.