“KOHË QË NUK KTHEHEN MË”/ Aurela Gaçe kujton me mall Dr Florin… (FOTO) – AlpeGossip
“KOHË QË NUK KTHEHEN MË”/ Aurela Gaçe kujton me mall Dr Florin… (FOTO)

“KOHË QË NUK KTHEHEN MË”/ Aurela Gaçe kujton me mall Dr Florin… (FOTO)

Florand Kondi i njohur me emrin artistik si “Dr Flori” ndërroi jetë në nëntor të vitit 2014.
 Dr Flori ka qenë pjesë e grupit “West Side Family”, bashkë me Landin dhe Armirin, të cilët kanë sjell projekte tejet të pëlqyera nga publiku.

E një bashkëpuntore e ngushtë me Florin ishte edhe Aurela Gaçe e cila herë pas here e kujton mikun e tij në rrjete sociale.

“Kohë që s’kthehen më”, ka shkruar ajo në postimin e fundit.

“Origjinale”, mbetet kënga e pavdekshme e Dr Florit në duet me artisten, Aurela Gaçe.