"MIRË ME TË DASHURIN, MIRË ME ISH BURRIN"/ Rudina Dembacaj poston bisedën "e çuditshme" - AlpeGossip
“MIRË ME TË DASHURIN, MIRË ME ISH BURRIN”/ Rudina Dembacaj poston bisedën “e çuditshme”

“MIRË ME TË DASHURIN, MIRË ME ISH BURRIN”/ Rudina Dembacaj poston bisedën “e çuditshme”

Rudina Dembacaj duket e pa përmbajtshme me postimet dhe “perlat” e pafundme që i dalin ndoshta edhe pa të keq. Kësaj radhe vëmendjen nuk e ka marrë i dashuri i saj i ri Mark Frroku, por ish burri Aleksi.

Nëpërmjet një postimi në instagram moderatorja ka publikuar mesazhet që ka shkëmbyer me Aleksin . Biseda nis me disa emoji që sipas Rudinës ato mesazhe i ka dërguar vajza e tyre. Mos ndoshta me pretekstin e vajzës së tyre Rudina po përpiqet ta mbajë mirë marrëdhënien dhe me ishin dhe me Markun?