Miku i tij i publikon foton e vjetër Stines, nuk do ta njihni këngëtarin (FOTO) – AlpeGossip
Miku i tij i publikon foton e vjetër Stines, nuk do ta njihni këngëtarin (FOTO)

Miku i tij i publikon foton e vjetër Stines, nuk do ta njihni këngëtarin (FOTO)

Ata janë miq të vjetër dhe të dy muzikantë.

Rrjedhimisht kanë edhe kujtime të shumta të cilat i kanë ruajtur deri tani. Stine dhe Mr Elvis janë rritur që të dy në Kombinat , madje edhe kanë punuar bashkë. Ndërsa sot, pas kaq shumë vitesh, Mr Elvis publikon një foto të vjetër të tij bashkë me Stinen i cili duket aq ndryshe! Me bast që do ta keni të vështirë ta njihni këngëtarin.