PLOT SHARM DHE STIL/ Dafina ndryshe nga herët e tjera na prezanton me LOOK-IN e ri (FOTO) – AlpeGossip
PLOT SHARM DHE STIL/ Dafina ndryshe nga herët e tjera na prezanton me LOOK-IN e ri (FOTO)

PLOT SHARM DHE STIL/ Dafina ndryshe nga herët e tjera na prezanton me LOOK-IN e ri (FOTO)

Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare dhe pëlqehet shumë nga publiku.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet veshur e tëra në të zeza dhe me shumë stil.

Dafina aktualisht po jeton në Amerikë ku po punon fort që të futet në tregun e ndërkombtar.