I ADHUROJNË TË GJITHË/ Njihuni me brandet “klasike” të atleteve që po bëjnë “namin” (FOTO) – AlpeGossip
I ADHUROJNË TË GJITHË/ Njihuni me brandet “klasike” të atleteve që po bëjnë “namin” (FOTO)

I ADHUROJNË TË GJITHË/ Njihuni me brandet “klasike” të atleteve që po bëjnë “namin” (FOTO)

Pavarësisht rreshjeve që po mbizotërojn aktualisht, gjithsesi jemi në stinën e pranverës e vëmendja përqëndrohet në rinovimin e garderobës.

Pjesë e rëndësishme e saj janë edhe atletet, dhe ne do t’ju njohim me disa nga markat më klasike.

Ato përdoren nga çdo kush pavarësisht nga mosha dhe janë të kombinueshme me gjithçka.

Në fotot e mëposhtëme do të shihni brandet klasike:

Veja V10

NEW BALANCE 574

SUPERGA 2750

CONVERSE ALL-STAR

GOOD NEWS

/AlpeNews.al