KUR DITA MBYLLET ME NJË…/ Turi zbulon detajin qesharak nga mbrëmja krah Orindës (FOTO) – AlpeGossip
KUR DITA MBYLLET ME NJË…/ Turi zbulon detajin qesharak nga mbrëmja krah Orindës (FOTO)

KUR DITA MBYLLET ME NJË…/ Turi zbulon detajin qesharak nga mbrëmja krah Orindës (FOTO)

Turjan Hysko dhe Orinda Huta ndajnë shpesh momente pranë njëri-tjetrit me ndjekësit. Ata janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe kjo bën të mundur që të jenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Mbrëmja e djeshme i ka gjetur sërish së bashku, në shtëpinë e tyre dhe për ta mbyllur ditën kanë zgjedhur të shohin një film.

Pikërisht një detaj nga ai moment ka ndarë Turi në ‘Instagram’. Me një postim në ‘Story’ ai ka zbuluar se Orinda nuk ka duruar shumë dhe e ka zënë gjumi duke parë filmin. “Super film”,-ka shkruar bashkëshorti i saj krahas fotos.

Me siguri shumë nga ata që po e lexojnë e kuptojnë këtë moment qesharak dhe të lezetshëm nga jeta e Turit dhe Orindës. E kush nuk ka qenë të paktën një herë në vend të moderatores?