VIDEO: Bie nga kati i 6, fëmija shpëtohet kalimtarët me… çarçaf – AlpeGossip
VIDEO: Bie nga kati i 6, fëmija shpëtohet kalimtarët me… çarçaf

VIDEO: Bie nga kati i 6, fëmija shpëtohet kalimtarët me… çarçaf

Një djalë i vogël cili u rrëzua nga dritarja e shtëpisë së tij në katin e gjashtë është shpëtuar nga një grup kalimtarësh me çarçaf.

Fillimisht tre vjeçari në katin e tretë përpara se të binte mbi një tende dielli në një dyqan dhe më pas u prit nga kalimtarët me çarçaf.

Menaxheri i dyqanit theu krahun ndërsa shpëtoi djalin.

Ndërsa fëmija u dërgua në spital pasi theu këmbën gjatë rënies.

Ngjarja ndodhi në lindje të Kinës.