Na besoni! Me këto çizme dimërore do të dukeni plot stil edhe në verë (FOTO) – AlpeGossip
Na besoni! Me këto çizme dimërore do të dukeni plot stil edhe në verë (FOTO)

Na besoni! Me këto çizme dimërore do të dukeni plot stil edhe në verë (FOTO)

Sigurisht që të gjitha femrat mezi e presin verën që të tregojnë më shumë pjesë të trupit dhe këmbët janë të parat.

Për të treguar pedikyrin sigurisht do t’ju duhen sandale, por mos i zhdukni këpucët e dimrit nga dollapet tuaj sepse disa prej tyre mund t’i kombinoni me funde apo fustane edhe në verë.

E di, do t’ju duket çmenduri, por nëse i kombinoni kështu do të dukeni plot stil.

1.Kambale me lidhëse kombinuar me fund të shkurtër

2.Çizmet të bardha me takë si Bella Hadid kombinojini me fund ose fustan.

3.Çizme me qafë të shkurtër vishini me xhinse të gjata.


4.Kambalet me rripa, do të duken fantastike me pantallona të shkurtra.


5.Ugg të shkurtra? Ok, duket e çuditshme, por nëse i vishni si Hilary Duff do të dukeni thjesht me stil