Pas akuzave për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci “u mbyll gojën” të gjithëve! Alesia Bami ka diçka për t’i thënë (FOTO) – AlpeGossip
Pas akuzave për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci “u mbyll gojën” të gjithëve! Alesia Bami ka diçka për t’i thënë (FOTO)

Pas akuzave për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci “u mbyll gojën” të gjithëve! Alesia Bami ka diçka për t’i thënë (FOTO)

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të përfolura në showbizzin shqiptar dhe ditën e djeshme “u kryqëzua” nga fansat për një foto që kishte postuar në Instagram, saqë kishta disa që e quanin “Michael Jackson”.
Sigurisht që diçka e tillë nuk i pëlqeu Rashelit dhe vendosi t’u mbyllë gojën kritikëve me një foto pa grim, siç rrallë herë postojnë figurat e ekranit. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto pa grim fare dhe duhet ta pranojmë që duket shumë shumë e mirë.

Mos u shqetësoni çfarë mendojnë njerëzit, ata nuk e bëjnë shpesh këtë” ka shkruar Rashel në foto dhe krahas komenteve të shumtë spikaste komenti i velinës seksi Alesia Bami, e cila e quan “Kukull”, ndërsa Rashel ia kthen “si ty”.