VIDEO LIVE/ Dasma mbretërore, martohet Princ Herry dhe Meghan Markle – AlpeGossip
VIDEO LIVE/ Dasma mbretërore, martohet Princ Herry dhe Meghan Markle

VIDEO LIVE/ Dasma mbretërore, martohet Princ Herry dhe Meghan Markle

Pamjet LIVE nga ceremonia martesore e Princit të Anglisë, Harryt dhe aktores Meghan Markle.

Rreth 2 miliard shikues jane duke e ndjekur ceremonine nderkoh qindra britanike jane afruar ne ambjentet e jashtme te ceremonise per ta ndjekur LIVE.

 

لقطات حية من حفل الزفاف الملكي بقلعة ويندسور في بريطانيا

Gepostet von ‎Sky News Arabia سكاي نيوز عربية‎ am Samstag, 19. Mai 2018