DEBATI TUNA-ERMALI-RUDINA/ Aulona jep mendimin e saj dhe këshillon për… (FOTO) – AlpeGossip
DEBATI TUNA-ERMALI-RUDINA/ Aulona jep mendimin e saj dhe këshillon për… (FOTO)

DEBATI TUNA-ERMALI-RUDINA/ Aulona jep mendimin e saj dhe këshillon për… (FOTO)

Pas debatit të djeshëm ku Tuna kishte deklaruar në “Xing me Ermalin” se nuk do shkonte asnjëherë në emisionin e Rudinës, kjo e fundit reagoi me shkrim.

Por ky debat mesa duket ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Pas Olti Currit, fansat i kanë kërkuar Aulona Mustës të japi një mendim në lidhje me këtë ngjarje.

Moderatorja e “Thumb” , pyetjes së  fansit i është përgjigjur se një person jashtë “familjes” nuk mund të thotë se kush ka të drejtë në konflikt. Gjithashtu ajo i këshillon fansat që ti evitojnë gjykimet për situata ku nuk janë të përfshirë.