Elvana Gjata HABIT me pozën e fundit! Hap këmbët dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata HABIT me pozën e fundit! Hap këmbët dhe… (FOTO)

Elvana Gjata HABIT me pozën e fundit! Hap këmbët dhe… (FOTO)

Kohët e fundit këngëtarja Elvana Gjata ka qenë mjaft active në rrjete sociale sa i përket fotove të ndryshme të postuara prej saj.
Por këtë herë ajo na ka habitur me postimin e saj më të fundit. E veshur sportive dhe duke u rregulluar për xhirimin e klipit të saj më të ri Elvanën nuk e kishin parë kurrë kështu.