”PA LYER TË DUKET FYTYRA SI E SALDUAR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”PA LYER TË DUKET FYTYRA SI E SALDUAR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”PA LYER TË DUKET FYTYRA SI E SALDUAR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Lori Hoxha ka postuar një foto para pasqyrës, pasi postoi një tjetër foto ku dukej se xhami mbrapa celularit të saj ishte i thyer. Mesa duket, një fansi nuk i ka shpëtuar ky detaj. 

Ermal Mamaqi ka postuar një video humoristike ku ndodhet së bashku me disa miq në restorant. Në video ai duket teksa qesh. Mesa duket një ndjekës ka një krahasim për dhëmbët e moderatorit.

Roza Lati ka publikuar një foto ku duket e lyer dhe e kuruar në maksimum. Një fans ka diçka për ti thënë në lidhje me këtë. /AlpeGossip.al