“KA NDODHUR…”/ Anxhela Peristeri: Jam supersticioze, po pashë mace të zezë kthehem mbrapsht – AlpeGossip
“KA NDODHUR…”/ Anxhela Peristeri: Jam supersticioze, po pashë mace të zezë kthehem mbrapsht

“KA NDODHUR…”/ Anxhela Peristeri: Jam supersticioze, po pashë mace të zezë kthehem mbrapsht

Në një intervistë tek “Aldo Morning Show”, Anxhela Peristeri, u pyet nga Aldo nëse është supersticioze. Këngëtarja tha se po dhe pikërisht me macen e zezë nëse i del para.

Anxhela Peristeri: Jam supersticioze, po pashë mace të zezë

Aldo: Je supersticioze?

Anxhela Peristeri: Po jam. Për shembull po pashë mace të zezë kthehem mbrapsht.

Aldo: Seriozisht e beson këtë?

Anxhela Peristeri: Po. Faktikisht ma ka fiksuar dhe babi dhe ai gjithmonë kthehet. Po më ka ndodhur që kur kam kaluar o ka ndodhur ndonjë sherr ose ka ndodhur ndonjë gjë që kështu tani kthehem mbrapsht.

Anxhela Peristeri: Jam supersticioze, po pashë mace të zezë