"MË LODH DHE JA SA HERË BËJ"/ Vip-at që folën publikisht për SEKSIN: Nga Ardit Gjebrea tek Aulona Musta - AlpeGossip
“MË LODH DHE JA SA HERË BËJ”/ Vip-at që folën publikisht për SEKSIN: Nga Ardit Gjebrea tek Aulona Musta

“MË LODH DHE JA SA HERË BËJ”/ Vip-at që folën publikisht për SEKSIN: Nga Ardit Gjebrea tek Aulona Musta

Tema rreth seksit gjithmonë tërheq tepër vëmendje por kur vip-at zgjedhin të flasin publikisht deklaratat e tyre përfliteten gjithnjë e më shumë në mediat online.

Disa prej tyre u jan shmangur këtyre pyetjeve ndërkoh personazhet e tjerë kanë folur troç dhe pa turp.

Deklaratat janë të ndryshme dhe AlpeNews ju njeh me disa prej të famshme që na kanë habitur me fjalët e tyre

Aulona Musta

Aulona Musta  dallohet për tipin e saj të çiltër ku tregon çdo gjë hapur . Moderatorja ka folur në lidhje me seksin, teksa ka qenë e ftuar në “Pop Culture”.

Aulona tregoi se preferon të ushqehet pasi ka kryer marrëdhënie seksuale.

“Ushqim pas seksit, e ashtu më vjeç içik të ushqehem, se Tomi të lodh pak“.

Armina Mevlani

Armina Mevlani është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale . Ajo ka ndarë në Instastory mëndimin e saj për seksin.

“Seksi nuk është thjesht një kënaqësi fizike, por edhe një energji që përcillet shpirterisht” 

Ardit Gjebrea

Moderatori është gjtihmonë i rezervuar përsa i përket jetës private por edhe Arditi nuk i ka shpëtuar pyetjes rreth seksit.

A të del koha të bësh seks”, e pyeti Roza Lati Arditin.

Dhe Arditi nuk ngurroi të përgjigjej.

”Do habitesh, por më del.

Riselda Sejdia

Diferenca e moshës së Riseldës me bashkëshortin është gjithmonë në qendër të vëmendjes ashtu sikur edhe jeta e saj seksuale. E pyetur rreth seksit  ajo ka treguar troç detajet:

“Me bashkëshortin tim bëjmë seks çdo ditë. Ai është si një 25 vjeçar. Aq shumë do seks sa edhe më besdis”

Ema Andrea

E ftuar në një emision aktorja e njohur nuk e ka hezituar për të folur publikisht mbi seksin.

“Mua më kanë bërë oferta seksuale për të më marrë në punë, hapur fare. Edhe më kanë joshur seksualisht ose në një farë mënyre më kanë gjetur një mënyrë, pra: Puna bëhet nëse… Kam zgjedhur ndryshe sepse unë seks dhe dashuri bëj më kë zgjedh unë dhe jo me kë kam interes”.

AlpeNews.al