NUK I REZISTOJNË MODËS/ Klea Huta dhe Kristina Baki bëhen bionde (FOTO) – AlpeGossip
NUK I REZISTOJNË MODËS/ Klea Huta dhe Kristina Baki bëhen bionde (FOTO)

NUK I REZISTOJNË MODËS/ Klea Huta dhe Kristina Baki bëhen bionde (FOTO)

Trendi i këtij viti për sezonin e verës është ngjyra e çelët e flokëve.

Shumica e VIP-ave të huaj dhe shqiptarë, që për një kohë të gjatë i kemi parë me flokë të errët, janë bërë pjesë e grupit të biondeve.

dër to përmendim edhe showgirl-in Klea Huta dhe modelen shqiptare, Kristina Baki, të cilat me anë të fotove në ‘Instagram’ kanë zbuluar se tani janë kthyer në bionde.

‘Look-u’ i ri i dy vajzave brune të spikatura është pritur shumë mirë nga fansat, të cilët nuk i kanë kursyer komplimentet në komente apo shkrime të rrjeteve sociale.

Ndërkohë, për Klean 26-vjeçare ka dyshime nëse ky është ndryshim real apo ajo ka përdorur ndonjë truk për foto, ndërsa për Kristinën ndryshimi është i sigurt.