E TRISHTË/ Ndahet nga jeta në moshën 32 vjeçare komediani i njohur (FOTO) – AlpeGossip
E TRISHTË/ Ndahet nga jeta në moshën 32 vjeçare komediani i njohur (FOTO)

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta në moshën 32 vjeçare komediani i njohur (FOTO)

Komediani, Kevin Barnett, ka vdekur në moshën 32 vjeçare.

Barnett  ka shkruajtur dhe është shfaqur në serinë ‘Rel’ të Fox. Njoftimi u bë të martën nga Ben Kissel teksa dha lajmin e hidhur për të gjithë fansat e Barnett, shkruan Dailymail.

‘Është shumë prekëse të ju informojmë për vdekjen e Kevin Barnett. Gëzimi që ai solli në jetën tonë është dhurata më e madhe që kemi marrë ndonjëherë. Kujtojini miqve tuaj se i doni ata, sepse kurrë nuk e dini kur jeni apo kur do t’i shihni përsëri. Ne ju duam KB “.

Ndërkaq, ende nuk dihen rrethanat e vdekjes.

Komediani postoi për herë të fundit në Instagram, gjatë fundjavës kur ishte në Meksikë, duke bërë shaka se ishte akuzuar për përvetësim kulturor për shkak të veshjes së tij.

 

Mandatory Credit: Photo by David Buchan/Variety/REX/Shutterstock (9777830n)
Kevin Barnett and Josh Rabinowitz
FOX ‘Rel’ TV show panel, TCA Summer Press Tour, Los Angeles, USA – 02 Aug 2018