UPS! Elita Rudi sapo kapi Oriola Marashin me FOTOSHOP dhe e thotë publikisht: I ka ndërruar… (FOTO) – AlpeGossip
UPS! Elita Rudi sapo kapi Oriola Marashin me FOTOSHOP dhe e thotë publikisht: I ka ndërruar… (FOTO)

UPS! Elita Rudi sapo kapi Oriola Marashin me FOTOSHOP dhe e thotë publikisht: I ka ndërruar… (FOTO)

Së fundmi, në emisionin e saj “Elite show”, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Elita Rudi, kishte të ftuar dy personazhe shumë të njohur kosovarë me të cilët diskutoi në studio për të rejat e fundit nga bota e showbizit.

Një nga fotot që u shfaq në ekran ishte edhe fotoja e modeles shumë të komentuar Oriola Marashi në të cilën ajo shfaqet me bikini rozë dhe shumë seksi.

Por Elita arriti të dallojë një detaj të vogël tek foto e Oriolës duke dyshuar për fotoshop.

“Po më duket se Oriola ja paska ndërruar ngjyrën bikineve. Tek pjesa poshtë në anën e djathtë, ngjyra duket më e çelur, është përpjekur t’ja ndryshojë. Po e shikoni?”, u shpreh Elita.