E kishit vënë re? Fëmijët e këtyre VIP-ave kanë të përbashkët… KARROCËN! (FOTOT) – AlpeGossip
E kishit vënë re? Fëmijët e këtyre VIP-ave kanë të përbashkët… KARROCËN! (FOTOT)

E kishit vënë re? Fëmijët e këtyre VIP-ave kanë të përbashkët… KARROCËN! (FOTOT)

Tuna dhe Suada tashmë po gëzojn të qenit nënë, ndërsa Adelina është duke përjetuar fillimet e shtatzënisë. Njeriu mund të përjeton të njëjtën gjë por në kohë të ndryshme prandaj edhe këngëtaret mund të ja dinë hallin njëra tjetrës kur behët fjalë në këtë pjesë.

Tuna gjatë shtatzënisë ishte më diskrete e Adelina në këtë pikë është më e hapur. Orë më parë Adelina publikoi blerjen e një karrocë për djalin e të njëjtën karrocë edhe Tuna kishte blerë për djalin Tianin, ashtu si dhe Suada për vajzën e saj Deizin.

Mesa duket kjo është e destinuar për të qenë karroca e bebeve të Vipave, që nuk kursejnë fare kur bëhet fjalë për fëmijët.

Karroca e zezë me detaje ngjyrë floriri, çmimi i të cilës shkon në 1.799,95 €.

AlpeNews.al