Enca ka dy fjalë për Noizy-n? Habit këngëtarja me këtë postim (FOTO) – AlpeGossip
Enca ka dy fjalë për Noizy-n? Habit këngëtarja me këtë postim (FOTO)

Enca ka dy fjalë për Noizy-n? Habit këngëtarja me këtë postim (FOTO)

Ata dikur njiheshin si nje nder dyshet më të forta në industrinë e muzikës, ndërsa sot vazhdojnë tëmos flasin me njëri-tjetrin edhe pse akoma janë shumë të suksesshëm. Noizy ka qenë shumë aktiv së fundmi me projektet muzikore dhe pak javë më parë ka publikuar dy këngë. Ndërsa Enca si duket e ka analizuar mjaft mirë tregun muzikor dhe së shpejti vjen me #DUA, këngën e cila është shndërruar në HIT, pa u publikuar. Por këtë herë është Enca ajo që na ‘bëri pak lëmsh’ me një postimin e saj në Twitter.

“Isha budallaqe që të besova ty”, – shkruante këngëtarja dhe kështu shumë mund të jenë ngatërruar nëse e kishte me Noizyn por nuk i dihet mund të jetë edhe tekst nga kënga e re “DUA”, që publikohet në datë 23 Mars.