DYSHUAM PËR SHTATZANI/ Marina Vjollca më në fund tregon barkun dhe na la pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
DYSHUAM PËR SHTATZANI/ Marina Vjollca më në fund tregon barkun dhe na la pa fjalë (FOTO)

DYSHUAM PËR SHTATZANI/ Marina Vjollca më në fund tregon barkun dhe na la pa fjalë (FOTO)

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi verën e kaluar i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore që mori vëmendjen e të gjitha mediave. Prej kohësh moderatorja është përfolur shumë në media kjo pasi përveç daljeve televizive aludohet se ajo është në pritje të një fëmije.

Para dy ditësh motra e saj, moderatorja e famshme Luana Vjollca ka publikuar një video ku shihej me Marinën dhe me mbesën e tyre. Mirëpo Luana shtoi akoma më shumë dyshimet pasi postoi foton ku i zinte barkun Marinës

Ndërkohë Marina na tregon se barku i saj është në super formë dhe jo i rrumbullakët siç pretendohet nga publiku