PUBLIKOHEN PAMJET/ Brenda festës gjigante të ditëlindjes së Alban Ramosajt – AlpeGossip
PUBLIKOHEN PAMJET/ Brenda festës gjigante të ditëlindjes së Alban Ramosajt

PUBLIKOHEN PAMJET/ Brenda festës gjigante të ditëlindjes së Alban Ramosajt

Këngëtari i njohur i hiteve “A më do”, “Çkemi”, etj, Alban Ramosaj, feston ditën e sotme 23-vjetorin e lindjes së tij.
Sapo ka hyrë mesnata, motra e tij Beatrix së bashku me miqtë e këngëtarit, e kanë surprizuar 23-vjeçarin me një festë gjigante surprizë.

Në Instastoryt e publikuara, ata shfaqen rreth Albanit, të cilin e përqafojnë dhe e urojnë, ndërkohë që i sjellin edhe një tortë, qirinjtë e së cilës ai i fryn pasi shpreh një dëshirë, siç mund ta shihni në pamjet e mëposhtme.