Menaxheri akuzon Encën për mashtrim dhe i bllokon koncertet: Ka ardhur koha të… – AlpeGossip
Menaxheri akuzon Encën për mashtrim dhe i bllokon koncertet: Ka ardhur koha të…

Menaxheri akuzon Encën për mashtrim dhe i bllokon koncertet: Ka ardhur koha të…

Duket se marrëdhënia profesionale disa vjeçare mes Encës dhe menaxherit të saj Kastriot Berisha është ndërprerë dhe jo me mirëkuptim.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Berisha i cili nëpërmjet një postimi në Facebook ka bërë të ditur se nuk e përfaqëson më këngëtaren, e madje e kërcënon atë me kanun se duhet ta respektojë për punën që ai ka bërë me të.

“Pas disa padrejtsive dhe mashtrimeve pas shpine deshta me ju informu qe nga sot un nuk e perfaqsoj #ENCEN mo ..nuk je e para qe vepron ne ket menyr , por ka ardhur koha te funksionoi ligji ose kanuni dhe ti vetëdisoj disa artistë qe duhet respektuar punën dhe nuk mundesh te bëhesh pronare në shpinën e dikujt tjeter ..deri sa tmledhesh mend Ruensa Haxhiaj e ki te ndalume te flasesh me mu dhe block e ke ne qdo event qe mbahet.. hajde shnet .. vazhdojmee!”-ka shkruar ish-menaxheri i këngëtares, duke bërë të ditur se ka ndërmend t’i bllokojë asaj koncerte.