“SIMPATICO B***”/ I habit të gjithë, Luana kapet keq me Getoarin: Do luftë? (FOTO) – AlpeGossip
“SIMPATICO B***”/ I habit të gjithë,  Luana kapet keq me Getoarin: Do luftë? (FOTO)

“SIMPATICO B***”/ I habit të gjithë, Luana kapet keq me Getoarin: Do luftë? (FOTO)

Luana ka një marrëdhënie të shkëlqyer me kunatin e saj, Getoarin e kjo shihet nga komentet që i bëjnë njëri-tjetrit, apo pozat ku shfaqen së bashku. Mirëpo komentet e fundit i kanë habitur të gjithë pasi të dy flasin me mesazhe të koduara.

Geti postoi ditën e sotme një foto nga Mirdita, por të gjithë vëmendjen e morën komentet mes tij dhe Luanës.

“Simpatico B***”, shkruan Luana ndërsa Geti ia ka kthyer “Hahahha oh D**A”. “Do luftë?”, i thotë moderatorja.

Sipas fansave, “B***” është në vend të “Babi”, ndërsa “D**A” në vend të “Dada”, megjithatë na mbetet të na e zbulojnë vetë Marina e Geti çfarë kuptimi kanë këto mesazhe të koduara. Kujtojmë që pak kohë më parë u përfol se Luana dhe Geti do vinin me një bashkëpunim e ku i dihet ndoshta pas këtyre komenteve fshihet titulli i këngës.