PËRGATITUNI MIRË/ Ja se sa kushton një foto me Malumën në Tiranë – AlpeGossip
PËRGATITUNI MIRË/ Ja se sa kushton një foto me Malumën në Tiranë

PËRGATITUNI MIRË/ Ja se sa kushton një foto me Malumën në Tiranë

Maluma do të vijë për herë të parë në Shqipëri për të mbajtur koncert në Tiranë. Koncerti madhështor do të mbahet në 14 mars në Sheshin Nënë Tereza. Këngëtari latin e ka konfirmuar këtë koncert në website-n e tij, ku mes qyteteve të turneut muzikor, vihet re dhe Tirana.

Duke blerë një nga biletat “Meet & Greet” do të keni mundësinë të bëni një foto me Malumën dhe të merrni një suvenir zyrtar tijin. Çmimi i “Meet & Greet” është 370 dollarë.

Kujtojmë që Maluma do të performojë në koncert disa nga hitet e tij botërore.