“KJO NUK PRITEJ”/ SHOKON Alban Skenderaj: Ky do jetë KONCERTI im i fundit! (FOTO) – AlpeGossip
“KJO NUK PRITEJ”/ SHOKON Alban Skenderaj: Ky do jetë KONCERTI im i fundit! (FOTO)

“KJO NUK PRITEJ”/ SHOKON Alban Skenderaj: Ky do jetë KONCERTI im i fundit! (FOTO)

Alban Skënderaj mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe dëgjohen nga të gjithë.

Mirëpo sot Albani i ka shokuar fansat me postimin e fundit ku njofton për një koncert në Tiranë.“Kjo do jete performanca ime e fundit ne Tirane per nje kohe te gjate”, shkruan Albani.

Nuk dihet arsyeja pse këngëtari për një kohë të gjatë nuk do performojë në Tiranë dhe ky postim i tij është mbushur me komente nga fansat që e pyesin.