NUK PËRMBAHET MË/ Sofia e Çanit u nxjerr fansave të pasmet bombastike (FOTO) – AlpeGossip
NUK PËRMBAHET MË/ Sofia e Çanit u nxjerr fansave të pasmet bombastike (FOTO)

NUK PËRMBAHET MË/ Sofia e Çanit u nxjerr fansave të pasmet bombastike (FOTO)

Sofia e Arian Çanit tanimë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe tërheq shpesh vëmendjen, jo vetëm kur shfaqej të premteve në “Zonë e lirë”, por edhe me fotot e saj provokuese.

Sofia, emri vërtet i të cilës është Xheni Brahaj, ka nisur pushimet dhe nga atje po poston foto vërtet shumë seksi me bikini, por me foton e fundit do t’ju lë gojë hapur.

Xheni shfaqet duke ecur në breg të detit me bikini të zeza të cilat i tregojnë të pasmet bombastike. Pikërisht për këtë pjesë të trupit, dhjetëra komentues i kanë shkruar bjondes simpatike ndërsa ajo në përshkrimin e fotos shkruan vetëm: “Vend i panjohur”.