PROBLEME ME SHËNDETIN? Këngëtarja shqiptare alarmon fansat me një foto nga spitali - AlpeGossip
PROBLEME ME SHËNDETIN? Këngëtarja shqiptare alarmon fansat me një foto nga spitali

PROBLEME ME SHËNDETIN? Këngëtarja shqiptare alarmon fansat me një foto nga spitali

Bebe Rexha ka pasur probleme me shëndetin.

Të paktën kështu duket në një foto të postuar në Instagram, ku shfaqet në ambientet e një spitali.

Këngëtarja ka publikuar mbrëmë  foton, bashkë me një lajm të mirë që i qetësoi disi fansat e saj kur e panë në atë gjendje..

 “Jam mirë, faleminderit Zotit”.

Nuk e dimë nëse Bebe ka pasur ndonjë problem shëndetësor kohët e fundit, apo ka bërë thjesht një kontroll rutinë.

Këngëtarja ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë të premten (31 maj), në bashkëpunim me The Chainsmokers.

Hiti i saj i fundit, “Last hurrah”, u prit shumë mirë nga fansat dhe mori miliona klikime në YouTube.