Sot femrat çmenden pas tij, por shihni si dukej para shumë vitesh Robert Berisha – AlpeGossip
Sot femrat çmenden pas tij, por shihni si dukej para shumë vitesh Robert Berisha

Sot femrat çmenden pas tij, por shihni si dukej para shumë vitesh Robert Berisha

Megjithëse prej disa vitesh i martuar me Nora Istrefin me të cilën ka një vajzë, mund të themi me plot bindje se Robert Berisha është babai më seksi i showbizit shqiptar i cili ndiqet shumë nga femrat.

Jo vetëm aktiv në muzikë, Roberti qëndron shpesh aktiv edhe në profilin e tij në Instagram, ku ndan me fansat momente të ndryshme nga puna ose nga përditshmëria e tij. Së fundmi, këngëtari ka publikuar në Instastory disa foto ku shfaqej shumë vite më parë, në moshë mjaft të vogël.

Në fotot e publikuara ai duket një vogëlush i ëmbël dhe mund të vërehet qartë ngjashmëria e madhe që e bija e tij, Renee, ka me të atin.