VJESHTË 2018/ Si të vishni çizmet deri tek kyçi i këmbës nga Vera në… (FOTO) – AlpeGossip
VJESHTË 2018/ Si të vishni çizmet deri tek kyçi i këmbës nga Vera në… (FOTO)

VJESHTË 2018/ Si të vishni çizmet deri tek kyçi i këmbës nga Vera në… (FOTO)

Është zyrtarisht koha për të filluar kalimin e veshjet tuaja nga vera në vjeshtë dhe nëse ka diçka që ju nevojitet, janë çizmet deri tek kyçi i këmbës. Nëse keni veshur me një fustan, pantallona të gjera, apo xhinse, çizme deri tek kyçi i këmbës shkojnë me pothuajse çdo gjë në dollapin tuaj, duke i bërë ato veshjen më të rëndësishme për sa i përket këpucëve. Nga takat stiletto në këpucët perëndimore, frymëzohuni me disa nga mënyrat më të nxehta të këtij sezoni për të veshur çizme deri në kyçin e këmbës.

Me shkëlqim dhe Seksi

Kontrast i Bardhë

Biznes i rastësishëm

Baby Kaubojs

Me gjysmë fustane

Ngjyra të ndezura

Shkëlqim Argjendi

Klasike

Modeli “Të shkosh në luftë

Bëje të shkëlqejë

Modeli “Të punosh 9-5”

Ngjyra Nude

Modeli “E larta takon të ultën” (Kambale)

Në Proporcion të drejtë