REBELOHET Stresi, SFIDON sërish policinë, poston FOTO me kanabis – AlpeGossip
REBELOHET Stresi, SFIDON sërish policinë, poston FOTO me kanabis

REBELOHET Stresi, SFIDON sërish policinë, poston FOTO me kanabis

Stresi është një nga reperët më të komentuar shqiptar, për jetën private, për karrierën muzikore e me problemet që ka pasur me policinë ka bërë shpeshherë të jetë në qendër të vëmendjes.

Stresi është i vendosur për të ‘stresuar’ policinë deri aty ku nuk mban më! Reperi pavarësisht problemeve që ka patur me policinë, të cilat janë bërë publike edhe në media, kërkon t’i sfidojë prap duke postuar një fotografi ku mban në dorë një sasi hashashi dhe shkruan: “Mmm”.

Por nuk mbaroi me kaq, më pas ka postuar një video me cigare hashash dhe përsëri e ka hedhur në Instagramin e tij./AlpeNews.al/