Oriola kush? Vajza e deputetes demokrate sfidon hapur bishën e OTR (FOTO) – AlpeGossip
Oriola kush? Vajza e deputetes demokrate sfidon hapur bishën e OTR (FOTO)

Oriola kush? Vajza e deputetes demokrate sfidon hapur bishën e OTR (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më e lakuar.

Oriola Marashi, para disa kohësh mori pjesë në videoklipin e këngës “Mama” të Jonas Blue dhe William Singe.

Që atëherë ajo vetëm i ka ngjitur shkallët një nga një dhe nuk është ndalur.

Një fustan i gjatë, ka qenë modeli i fundit që ajo ka pozuar.

Por thuajse me të njëjtin model fustani ka pozuar edhe modelja e njohur Ada Deda, vajza e deputetes demokratee Albina Deda.

 

 

Të dyja vajzat duken shumë të bukura, dhe në formë.