Dafina Zeqiri më seksi se kurrë/ Zhvishet para …(FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri më seksi se kurrë/ Zhvishet para …(FOTO)

Dafina Zeqiri më seksi se kurrë/ Zhvishet para …(FOTO)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.
Këngëtarja e shumë hiteve, e cila po synon karrierë në Amerikë gjithnjë komentohet për paraqitjet e saj skenike.

Dafina së fundmi ka postuar një instastory, teksa shihet duke pozuar para pasqyrës, e si gjithmonë ‘lë’ pa fjalë me linjat e saj thuajse perfekte dhe mjaftë të tonifikuara.