"JE NJË SUPER GRUA"/ Lyrical Son i dedikon të shoqes fjalët më të ëmbla për ditëlindje (FOTO) - AlpeGossip
“JE NJË SUPER GRUA”/ Lyrical Son i dedikon të shoqes fjalët më të ëmbla për ditëlindje (FOTO)

“JE NJË SUPER GRUA”/ Lyrical Son i dedikon të shoqes fjalët më të ëmbla për ditëlindje (FOTO)

Lyrical Son gëzon një martesë të lumtur me të shoqen, Gresën, me të cilën ka dhe dy vajza. Instagrami i reperit është i mbushur me foto familjare që pasqyrojnë dashuri.

 

Ditën e sotme Gresa feston ditëlindjen dhe urimi i Lyrical Son nuk kishte si të mungonte. Ai e ka uruar të shoqen me fjalët më të ëmbla duke i shprehur dashurinë dhe mirënjohjen për çdo gjë që bën për familjen.

“Kjo eshte ditlindja’ e 8 e jotja qe e festojm’ bashk. Sa here qe vjen kjo dit’ m’kap nifar panike, se kurr nuk e di a muna me ta bo ndonje dhurat qe tpakten qe ne shenje mirenjohje e shperblen 10% punen tane te palodhshme qe e ben per femijet tone edhe per neve dyve. Ur a super MoM and super Wife. Urime 28-tshi zemer, Te don gjithmone iKuqi.  ”, ka shkruar reperi.