I KTHEHET ASHPËR FEROS/ Robert Berisha: Nga 30 koncerte që ke pasur, 56 herë të kanë rrahur (FOTO) – AlpeGossip
I KTHEHET ASHPËR FEROS/ Robert Berisha: Nga 30 koncerte që ke pasur, 56 herë të kanë rrahur (FOTO)

I KTHEHET ASHPËR FEROS/ Robert Berisha: Nga 30 koncerte që ke pasur, 56 herë të kanë rrahur (FOTO)

Robert Berisha i ka kthyer përgjigje Feros pas postimeve të fundit të reperit, i cili i përmendte tarifat e koncerteve dhe shkruante se për 4 koncerte ai merr 455 euro.

“Roberti me pelqen per arsye qe i ka vetem 3-4 data ne muaj, edhe ato me i mbledh bashke cmimi eshte 455 euro. Tani per Covid-19 eshte ne gjendje me ardh me 215 euro per 4 data koncertesh apo ahengje”, shkruante Fero.

Roberti ka reaguar me disa postime në Instastory ku si kundërpërgjigje e quan Feron “Felo” dhe shkruan se reperi në të gjithë karrierën e tij ka pasur 30 koncerte, dhe gjatë tyre e kanë rrahur 65 herë.

“FeLo krejt karrierën e vet i ka pas 30 koncerte ku menaxheri ja ka mar 90% e prej 30 koncerteve 65 herë e kanë rrahur n’skenë, mrapa skenës edhe tu hi n’ker ni shkelm e mandej ne albi mall dajak dekterna nkjamet. te don Robelti qum hala smunet emnin me ma shqiptu se hala dhomt e pjekuris nuk i kan dal se i ka 13 vjet o felo felo. Ma ke rrit cmimin ato pare i ndaj me muzikantat e mi e ti Felo Felo qe 5 vjet s’ke knu se me at trup si pikcuditese nuk te pranon skena as playback sdi me repovat”, shkruan Roberti.