ELEGANTE DHE KLASIKE/ Shihni si u veshën blogeret këtë javë: Nga Armina…(FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE DHE KLASIKE/ Shihni si u veshën blogeret këtë javë: Nga Armina…(FOTO)

ELEGANTE DHE KLASIKE/ Shihni si u veshën blogeret këtë javë: Nga Armina…(FOTO)

Ndodhemi prag  ndërrimit të vitit dhe ngjyrat festave shihen kudo madje edhe tek veshjet. Siç e kemi traditë në AlpeNews edhe për këtë javë do iu njohim me veshjet më të mira të 4 blogereve të njohura.

Vajzat mesa duket kanë zgjedhur fustanet elegante për k%to ditë festive por duke mos dal asnjëherë nga karakteri i tyre.

Xixa dhe velvet vazhdojn të mbeten dy  prej materialeve më të adhuruara nga femrat që do jenë trend edhe për vitin 2019.

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Armina Mevlani

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al