Bes Kallaku na thotë arsyen e mërzitjes së Alban Skënderaj. Ai momenti që e ke lon… (FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku na thotë arsyen e mërzitjes së Alban Skënderaj. Ai momenti që e ke lon… (FOTO)

Bes Kallaku na thotë arsyen e mërzitjes së Alban Skënderaj. Ai momenti që e ke lon… (FOTO)

Alban Skënderaj është padyshim një ndër këngëtarët më të dashur dhe më të kërkuar shqiptar. Tashmë që vera ka mbërritur, Albani ndodhet kudo ku ka shqiptar për të performuar për ta gjatë pushimeve.

Mirëpo sot, ai postoi në profilin e tij në “Instagram”, një foto ku shfaqej shumë serioz, teksa ishte ulur në prag të një dere.

Mos nisni të mendoni për arsyen e mërzitisë së këngëtarit, pasi sapo e zbuloi vetë miku i tij Bes Kallaku. Sipas Besit, Albani është mërzitur për shkak të pagesës në një dasmë.

“Ai momenti që e ke lon me të zotin e dasmës pa pazar, veç me lekt e hudhme edhe ata nuk hedhin kokerr leku” – shkruan Besi, duke shkaktuar të qeshura pafund në rrjet.