“E kuqja tërbon dhe demin”/ Luana Vjollca nuk NDALET, publikon FOTON që i çmendi të gjithë… – AlpeGossip
“E kuqja tërbon dhe demin”/ Luana Vjollca nuk NDALET, publikon FOTON që i çmendi të gjithë…

“E kuqja tërbon dhe demin”/ Luana Vjollca nuk NDALET, publikon FOTON që i çmendi të gjithë…

Luana Vjollca di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me fotot e saj porvokuese. Së fundmi ajo ka qenë me pushime nga ku ka marrë një ngjyrë mjaft të mirë.

Ditën e sotme moderatorja ka shpërndarë në rrjete sociale një fot nga ku shfaqet me një kostum të kuq dhe duket shumë seksi.

Si zakonisht moderatorja simpatike ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit e saj./AlpeNews.al/