VIDEO E ALMEDËS QË PO BËN NAMIN/ Ja si dukej 9 vite më parë – AlpeGossip
VIDEO E ALMEDËS QË PO BËN NAMIN/ Ja si dukej 9 vite më parë

VIDEO E ALMEDËS QË PO BËN NAMIN/ Ja si dukej 9 vite më parë

Almeda Abazi njihet si një prej vajzave me elegante të showbizit shqiptar dhe atij turk.

Së fundmi, në rrjetin social “Instagram” po qarkullon një video ku ajo shfaqet në daljet e saj të para në një televizion turk, plot 9 vite më parë.

Bukuroshja shqiptare, e cila është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, shfaqet në një video të vitit 2009.

Ish-missi shqiptar kërcen në skenë e veshur me minifund dhe taka. Atëherë Almeda kishte forma më të kolme, që i shkojnë shumë.