NUDO NGA JACUZZI/ Uindi Haxhia tërbon rrjetin me FOTOT e… – AlpeGossip
NUDO NGA JACUZZI/ Uindi Haxhia tërbon rrjetin me FOTOT e…

NUDO NGA JACUZZI/ Uindi Haxhia tërbon rrjetin me FOTOT e…

Jeta e saj luksoze e ka bërë të jetë tashmë një nga personazhet më të komentuar në Instagram, ku të shumtë janë edhe fansat që e akuzojnë për format trupore dhe shëndetin e tepërt.

Ndoshta gojë ligët e akuzojnë nga xhelozia ndërsa Uindi ka vendosur që së fundmi ti lërë të gjithë fansat me gojën hapur.

Në Instastory, bukuroshja shfaqet në Jacuzzi komplet nudo duke mbajtur gjoksin me dorë.

Epo tashmë skeptikët e kanë përgjigjen e merituar! Uindi Haxhia është një nivel shumë i lartë për ata që e xhelozojnë…