AULONA MUSTA KA NJË ARSYE PËR TË FESTUAR/ Fansja e ironizon keq: Urraa u zhvesh…(FOTO) – AlpeGossip
AULONA MUSTA KA NJË ARSYE PËR TË FESTUAR/ Fansja e ironizon keq: Urraa u zhvesh…(FOTO)

AULONA MUSTA KA NJË ARSYE PËR TË FESTUAR/ Fansja e ironizon keq: Urraa u zhvesh…(FOTO)

Moderatorja Aulona Musta është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto në rrjetin e  saj social “Instagram”  ku shfaqet e buzëqeshur. Krah fotos moderatorja ka shkruajtur: Yaaaay me ne fund doli dielli! U gezua njeri tjeter bashke me mua, per kete fakt?

Fansat si gjithmonë nuk i kanë kursyer kunjat dhe komenti më pikant ishte ky: Urraa doli dielli u zhvesh Aulona.

Ndërkohë ndryshe nga herët e tjera kësaj radhe Aulona ka zgjedhur të mos reagoj.

AlpeNews.al