HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Sara Hoxhën një “bricjap të denjë” – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Sara Hoxhën një “bricjap të denjë”

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Sara Hoxhën një “bricjap të denjë”

Trashëgimtarja e “Top Chanel”, Sara Hoxha është një ndër personazhet e cila komentohet shpesh në media. dhe pse ndryhe nga mortaje  saj Lori, Sara është më e tërhequr nga mediat por sa herë shfaqet në publik ajo kthehet në kryefjalën e  mediave.

Sara është shenja e bricjapit në horoskop dhe këto janë disa nga karakteristikate e tipit të bukuroshes. Personat e shenjës se Bricjapit janë me te arsyeshmit nga gjithë te tjerët. Ata janë te qete dhe i shmangin sa te mundin debatet. Mund t’iu besoni gjithçka sepse janë besnike, te ndershëm dhe tejet te përkushtuar. Lori na ka zbuluar se  Sara  dhe pse është më e vogël shpesh  bën detyrën e motrës  së madhe. Bukuroshja e ka cilësuar Sarën si një vajzë të përgjegjshme, të qetë dhe tani që zbuluam që është një bricjap nuk habitemi pasi këto janë karakteristika tipike të tyre. Në daljet publike na ka bërë përshtypje Sara që është fjalë pak dhe e buzëqeshur gjithmonë.

View this post on Instagram

✈️

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

 

View this post on Instagram

kiss the miss👋🏻

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Zakonisht janë te turpshëm dhe nuk kane miq te shumte, por ndaj atyre pak qe kane janë besnike dhe te dashur.  Të gjtihë i njohim shoqet e ngushta të Sarës e cila publikon shpesh foto me to. Duke se ajo ka një shoqëri shumë të ngushtë dhe si një bricjap nuk preferon ti besojë shumë mikeshave. Që Sara është e turpshme edhe këtë e dimë pasi shfaqet shumë radhë në televizion.

 

View this post on Instagram

stay tuned for our new album, coming this summer😂

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

View this post on Instagram

nen nje jargavan moj te ndala une ty😛

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

View this post on Instagram

👯

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Nëse do ta përshkruanim Sara Hoxhën me tre fjal si një bricjap tipik do të ishin: E vendosur, thjeshta dhe të  organizuar.