TI KE NJË SHOK? Fëmijët e Piter Pan e vendosin në siklet Jonida Maliqin – AlpeGossip
TI KE NJË SHOK? Fëmijët e Piter Pan e vendosin në siklet Jonida Maliqin

TI KE NJË SHOK? Fëmijët e Piter Pan e vendosin në siklet Jonida Maliqin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Jonida Maliqi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Piter Pan” ku foli për pjesëmarrjen e saj në Eurovizion dhe iu përgjigj edhe disa pyetjeve nga jeta private.
Një prej fëmijëve e pyeti Jonidën se çfarë dhurate mori për Shën Valentin. “Mora lule por shpeshherë marr lule”, u përgjigj këngëtarja.

Një tjetër fëmijë e pyeti Jonidën nëse ka një shok dhe këngëtarja i tha: “Unë kam shok diamantin tm të vetëm që është Danushi (djali i Jonidës)