KUJTON ME NOSTALGJI DITËN E MARTESËS/ Ajola Xoxa publikon një moment special të 6 viteve më parë (FOTO) – AlpeGossip
KUJTON ME NOSTALGJI DITËN E MARTESËS/ Ajola Xoxa publikon një moment special të 6 viteve më parë (FOTO)

KUJTON ME NOSTALGJI DITËN E MARTESËS/ Ajola Xoxa publikon një moment special të 6 viteve më parë (FOTO)

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka kujtuar me postimin e fundit ditën kur kurorëzoi dashurinë në martesë.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet me fustanin e bardhë mjaft elegante, flokët e drejtë dhe buqetën me lule në duar përballë pasqyrës. Me siguri ky postim i ka ngjallur shumë kujtime nga ajo ditë Ajolës, ndonëse kanë kaluar 6 vite që prej atëherë.

Tashmë Xoxa dhe Veliaj janë prindër të një djali të vogël, të quajtur Kajan, me të cilin Ajola tregon herë pas here momentet më  të ëmbla.