Sot janë dy ndër reperat që kanë bërë më shumë zhurmë në showbiz (FOTO) – AlpeGossip
Sot janë dy ndër reperat që kanë bërë më shumë zhurmë në showbiz (FOTO)

Sot janë dy ndër reperat që kanë bërë më shumë zhurmë në showbiz (FOTO)

Sot ata të dy arrijnë të bëjnë zhurmë në showbiz, jo vetëm me muzikë.

Vëllezër, të pandarë që në vegjëli, edhe sot punojnë bashkë me projekte të ndryshme në muzikë. Po flasim për Mozzik dhe Getinjon dhe duke qenë se ky i fundit ka ditëlindjen, Mozzik ka zgjedhur këtë foto për ta uruar.

“Urime datëlindja vllau jem @getinjo të priftë e mbara për shumë vite tjera ,me suksese e shëndet së bashku”, shkroi ai.

Pas largimit nga labeli ‘On Records’, reperat vazhdojnë të prodhojnë muzikë nën logon e tyre ‘2 Euro Gang’.