DITËLINDJET E 13 QERSHORIT/ Kush feston sot nga CHRIS EVANS, e deri te… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 13 QERSHORIT/ Kush feston sot nga CHRIS EVANS, e deri te…

DITËLINDJET E 13 QERSHORIT/ Kush feston sot nga CHRIS EVANS, e deri te…

Data shënon 13 qershor dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Chris Evans 37 vjeç (Aktor)

Aaron Taylor-Johnson 28 vjeç (Aktore)

Kat Dennings 32  vjeç (Aktore)

Ally Sheedy 56 vjeç (Aktore)

Stellan Skarsgård 67 vjeç (Aktor)

Kodi Smit-McPhee 22 vjeç (Aktor)

Malcolm McDowell 72 vjeç (Aktor)

Ashley Olsen 38 vjeç (Aktore)

Disha Patani 26 vjeç (Aktore)