EDHE FISI KA HEQUR DORË NGA…/ Samanta flet për herë të parë për jetën sentimentale, ja kur martohet (FOTO) – AlpeGossip
EDHE FISI KA HEQUR DORË NGA…/ Samanta flet për herë të parë për jetën sentimentale, ja kur martohet (FOTO)

EDHE FISI KA HEQUR DORË NGA…/ Samanta flet për herë të parë për jetën sentimentale, ja kur martohet (FOTO)

E ftuar së fundmi në emisionin “Wake up” ishte këngëtarja e njohur Samanta Karavella, e cila ndër të tjera është pyetur nga moderatorët edhe për jetën sentimentale dhe planet për martesë.

Samamta ka rrëfyer se nuk e mendon aspak diçka të tillë dhe madje edhe fisi ka hequr dorë nga ideja për ta martuar.

“Fisi nuk thonë gjë sepse e dinë që kjo vajzë e ka mendjen të bëjë karrierë dhe nuk i kemi sytë tek kjo për momentin, hajde të shikojmë një tjetër që është për tu martuar. Nuk e kam menduar fare këtë pjesë.”- ka treguar ajo duke qeshur.