SYZET DHE XHUPI ME ÇMIME STRATOSFERIKE/ Të gjithë po ”çmenden” nga veshjet e Marinës, acarohet Luana dhe ka dy fjalë: Nuk mendon se… (FOTO) – AlpeGossip
SYZET DHE XHUPI ME ÇMIME STRATOSFERIKE/ Të gjithë po ”çmenden” nga veshjet e Marinës, acarohet Luana dhe ka dy fjalë: Nuk mendon se… (FOTO)

SYZET DHE XHUPI ME ÇMIME STRATOSFERIKE/ Të gjithë po ”çmenden” nga veshjet e Marinës, acarohet Luana dhe ka dy fjalë: Nuk mendon se… (FOTO)

Marina Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare më të dashura nga publiku shqiptar dhe po shijon jetën martesore me reperin Getoar Selimi.

Çifti në fjalë pëlqehet shumë nga fansat dhe nga fotot e publikuara në rrjetet sociale duket se ata kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë pushimë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Së fundmi një foto e postuar nga Marina teksa mban veshur xhupin blu, i markës Guçi po i habit të gjihtë me çmimin që ka, plot 6845 EURO.

Ndërkohë që të gjithë po flasin për çmimin e xhupit, Luana ka një hall tjetër. Me siguri do që edhe ajo të jetë në SHBA ashtu si Marina me Getoarin dhe i shkruan: Nuk mendon se e ke tepru pak tani?

Ndërsa Marina ia ktheu: “Hahahahahah pak o rrush”.